• LinkedIn
  • Twitter
  • Facebook
Kuipers vestiging Veendam

Veendam

Adres
Transportweg 7
9645 KZ Veendam
Tel: 0598 - 612 375
Email veendam@kuipers-bmh.nl

Openingstijden
Maandag tot en met Vrijdag: 7:00 uur tot 17:00 uur
Zaterdag: 8:30 uur tot 12:00 uur

Showroom, tijdens kantooruren
Showroom op afspraak beperkt 's avonds mogelijk.

Vakantieperiode:
Zaterdag 24 juli gesloten
Maandag 26 juli t/m vrijdag 30 juli open van 8:00 tot 17:00 uur voor afhalen

Zaterdag 31 juli t/m zaterdag 14 augustus gesloten

Vestiging Kuipers Denekamp Edisonweg 4
7591 HK Denekamp
Tel. 0541 - 351396
denekamp@kuipers-bmh.nl

Vestiging Kuipers Emmen Phileas Foggstraat 50
7825 AL Emmen
Tel. 0591 - 676909
emmen@kuipers-bmh.nl
Vestiging Kuipers Hardenberg Kruiwiel 13
7773 NL Hardenberg
Tel. 0523 - 280390
hardenberg@kuipers-bmh.nl

Vestiging Kuipers Veendam Transportweg 7
9645 KZ Veendam
Tel. 0598 - 612375
veendam@kuipers-bmh.nl
Vestiging Kuipers Wolvega Aan de Schipsloot 12
8471 AC Wolvega
Tel. 0561 - 611647
wolvega@kuipers-bmh.nl

Vestiging Kuipers Zwolle Popovstraat 23
8013 RK Zwolle
Tel. 038 - 2031040
zwolle@kuipers-bmh.nl

Klik hier voor onze privacy verklaring