• LinkedIn
  • Twitter
  • Facebook
  • Home
  • Werken bij Kuipers

Werken bij Kuipers

Werken bij Kuipers is kiezen voor kansen, keuze én karakter!

Bij Kuipers krijg je veel vrijheid in je werk. Vrijheid om je functie zelf in te vullen, vrijheid om dingen uit te proberen en vrijheid om jezelf te ontwikkelen. Fouten maken mag. Wij geloven dat vertrouwen en vrijheid in je werk, zorgt voor meer plezier. En zodra je plezier hebt, werkt alles beter! Kansen en keuze genoeg, dus!

Kuipers is een familiebedrijf en dat proef je. Een platte organisatie waar iedereen overal en altijd welkom is. Onze organisatie bestaat uit 85 nuchtere, zelfstandige en gezellige collega’s die het écht samen doen. Een organisatie met karakter!

Logistiek medewerker
Emmen

 
Vrachtwagenchauffeur
Denekamp

 
Commercieel medewerker
Veendam

 
Junior Commercieel medewerker
Denekamp

 
 
Commercieel medewerker
Zwolle

 
 

Ben jij geïnteresseerd in werken bij Kuipers?

Neem dan contact op via 0523 – 280 391 of stuur je c.v. met motivatie naar afdeling personeelszaken hrm@kuipers-bmh.nl 

Vestiging Kuipers Denekamp Edisonweg 4
7591 HK Denekamp
Tel. 0541 - 351396
denekamp@kuipers-bmh.nl

Vestiging Kuipers Emmen Phileas Foggstraat 50
7825 AL Emmen
Tel. 0591 - 676909
emmen@kuipers-bmh.nl
Vestiging Kuipers Hardenberg Kruiwiel 13
7773 NL Hardenberg
Tel. 0523 - 280390
hardenberg@kuipers-bmh.nl

Vestiging Kuipers Veendam Transportweg 7
9645 KZ Veendam
Tel. 0598 - 612375
veendam@kuipers-bmh.nl
Vestiging Kuipers Wolvega Aan de Schipsloot 12
8471 AC Wolvega
Tel. 0561 - 611647
wolvega@kuipers-bmh.nl

Vestiging Kuipers Zwolle Popovstraat 23
8013 RK Zwolle
Tel. 038 - 2031040
zwolle@kuipers-bmh.nl

Klik hier voor onze privacy verklaring