Welkom bij Kuipers Bouwmaterialen en Steenhandel B.V.

Welkom bij Kuipers Bouwmaterialen en Steenhandel B.V. de zelfstandige groothandelaar in bouwmaterialen, houtwaren, afbouwproducten, gevelstenen, dakpannen en prefab beton. Met onze locaties in de provincies Overijssel, Drenthe, Groningen en Friesland bevoorraden wij onze klanten op hun magazijnen en of bouwwerken. Graag informeren wij u over de mogelijkheden die wij u als Kuipers kunnen bieden. Op onze website vindt u het laatste nieuws over onze organisatie, producten en lopende projecten.

Een goede start met een goed eindresultaat begint bij Kuipers Bouwmaterialen en Steenhandel B.V. U bent van harte welkom op één van onze vestigingen. Wij staan u graag te woord.

Nieuws

  • Vacatures Zwolle, Wolvega en Denekamp

    Op dit moment hebben wij de volgende openstaande vacatures voor onze vestigingen in Zwolle, Wolvega en Denekamp. 

     

    Lees verder >>
  • Nieuwsbrief 09-2021

    Nieuwsbrief 09-2021
    - Kuipers geeft het woord aan Aannemingsbedrijf Heerink
    - Werkhandschoenen aanbieding
    - Svedex stapelkorting
    - Feestelijk open huis in Wolvega
    - Het hout (is) niet op!
    - Ventilatieadapters prefab in de vloer gestort
     

     

    Lees verder >>
Vestiging Kuipers Denekamp Edisonweg 4
7591 HK Denekamp
Tel. 0541 - 351396
denekamp@kuipers-bmh.nl

Vestiging Kuipers Emmen Phileas Foggstraat 50
7825 AL Emmen
Tel. 0591 - 676909
emmen@kuipers-bmh.nl
Vestiging Kuipers Hardenberg Kruiwiel 13
7773 NL Hardenberg
Tel. 0523 - 280390
hardenberg@kuipers-bmh.nl

Vestiging Kuipers Veendam Transportweg 7
9645 KZ Veendam
Tel. 0598 - 612375
veendam@kuipers-bmh.nl
Vestiging Kuipers Wolvega Aan de Schipsloot 12
8471 AC Wolvega
Tel. 0561 - 611647
wolvega@kuipers-bmh.nl

Vestiging Kuipers Zwolle Popovstraat 23
8013 RK Zwolle
Tel. 038 - 2031040
zwolle@kuipers-bmh.nl

Klik hier voor onze privacy verklaring