Welkom bij Kuipers Bouwmaterialen en Steenhandel B.V.

Welkom bij Kuipers Bouwmaterialen en Steenhandel B.V. de zelfstandige groothandelaar in bouwmaterialen, houtwaren, afbouwproducten, gevelstenen, dakpannen en prefab beton. Met onze locaties in de provincies Overijssel, Drenthe en Groningen bevoorraden wij onze klanten op hun magazijnen en of bouwwerken. Graag informeren wij u over de mogelijkheden die wij u als Kuipers kunnen bieden. Op onze website vindt u het laatste nieuws over onze organisatie, producten en lopende projecten.

Een goede start met een goed eindresultaat begint bij Kuipers Bouwmaterialen en Steenhandel B.V. U bent van harte welkom op één van onze vestigingen. Wij staan u graag te woord.

Nieuws

  • Kuipers Hout en Bouwmaterialen Wolvega!

    Per 1 oktober 2020 zal Houthandel Mendel B.V. te Wolvega worden overgenomen en worden voorgezet onder de naam Kuipers Bouwmaterialen Wolvega B.V.

    De overname van Houthandel Mendel past goed in onze strategie om lokaal sterk vertegenwoordigd te zijn en hiermee onze geografische dekking, en daarmee de service naar u als klant, in noordoost Nederland verder uit te breiden.

     

    Lees verder >>
  • Vacature Commercieel medewerker

    Voor onze vestiging in Veendam zoeken wij een Commercieel Medewerker (binnen- en buitendienst)

    Lees verder >>
Vestiging Kuipers Denekamp Edisonweg 4
7591 HK Denekamp
Tel. 0541 - 351396
denekamp@kuipers-bmh.nl

Vestiging Kuipers Emmen Phileas Foggstraat 50
7825 AL Emmen
Tel. 0591 - 676909
emmen@kuipers-bmh.nl
Vestiging Kuipers Hardenberg Kruiwiel 13
7773 NL Hardenberg
Tel. 0523 - 280390
hardenberg@kuipers-bmh.nl

Vestiging Kuipers Veendam Transportweg 7
9645 KZ Veendam
Tel. 0598 - 612375
veendam@kuipers-bmh.nl
Vestiging Kuipers Wolvega Aan de Schipsloot 12
8471 AC Wolvega
Tel. 0561 - 611647
wolvega@kuipers-bmh.nl

Vestiging Kuipers Zwolle Popovstraat 23
8013 RK Zwolle
Tel. 038 - 2031040
zwolle@kuipers-bmh.nl

Klik hier voor onze privacy verklaring